ABCCI Canteen

logocanteen
Resorant “Churchill” ju ofron mundësine për prenotime deri në 120 persona.

Vendodhja vetëm pak merta larg Shkollës së Baletit, Nr. 57 Bulevardi Petro Nini Luarasi, Godina e Dhomës Britanike të Tregtisë.

Restorant ku mund të shijoni traditat e disa vendeve në një. Provoni gatimin e mjeshtrave të guzhinës dhe atmosferën relaksuese të Resorant “Churchill”.

Menu e larmishme ditore si edhe ambiente për prenotime për rast mbrëmjesh dhe festash

fotocanteen-660x330